Ogłoszenia parafialne 7.4.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 7-14.4.2019

Przez wiarę w Chrystusa, przez poznanie mocy Jego zmartwychwstania, jak i udziału w Jego cierpieniach, dojdę do pełnego powstania z martwych.

Dziś rozpoczynają się rekolekcje dla dzieci. W związku z tym witamy s. Tatianę Studentową, Adoratorkę Krwi Chrystusa oraz o. Łukasza Tarnowskiego, Misjonarza Krwi Chrystusa, którzy poprowadzą rekolekcje. Nauki rekolekcyjne odbywać się będą od poniedziałku do środy. Klasy 0-3 o godz. 9:30, klasy 4-8 o godz. 11:00. W środę o godz. 10:30 okazja do spowiedzi św. dla dzieci, a następnie msza św. na zakończenie rekolekcji. O godz. 16:45 Gorzkie Żale z kazaniem Pasyjnym.

Dziś do godz. 20:00 w lokalach wyborczych odbywają się wybory do Rad Osiedlowych. Głosować można na maksymalnie 15 kandydatów stawiając znak x przy nazwisku kandydata. Polecamy wybory sumieniu i odpowiedzialności Parafian i mieszkańców dzielnicy.

W okresie Wielkiego Postu od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 dodatkowa msza św. recytowana. Zapraszamy i zachęcamy do pobożności Eucharystycznej w tym czasie.

W środę o godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i Marianek, o godz. 18:00 Bractwo Pisma św.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. Nie odkładajmy spowiedzi świątecznej na ostatnią chwilę.

W piątek po mszy św. o godz. 9:00 oraz o godz. 18:00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej z uczczeniem relikwii Krzyża św. O godz. 19:00 Droga Krzyżowa ulicami miasta. Rozpoczęcie przed naszym kościołem zakończenie przy kościele Chrystusa Króla.

W sobotę o godz. 6:30 godzinki ku czci NMP. Od godz. 8:00 przedświąteczne odwiedziny chorych. Można zgłosić nowych chorych do świątecznych odwiedzin. O godz. 16:00 nauka dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem chrztu św. O godz. 17:00 nabożeństwo ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę przed mszami św. zespół Caritas rozprowadzał będzie Palmy. Będziemy je święcić na każdej mszy św. Procesja z palmami odbędzie się przed mszą św. o godz. 11:30 i rozpocznie się przed kościołem. Prosimy o bukszpan do palm, który przynieść można do wieczora w czwartek.

Do skarbony pod chórem złożyć można ofiarę na kwiaty do Bożego Grobu.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną z filmem CD o św. Ignacym Loyoli.

O Jezu, okryj Twoją Przenajświętszą Krwią cały świat! Obmyj wszystek brud grzechowy i odnów świat przez Ducha Świętego. O mój Jezu, przebaczenia i miłosierdzia przez zasługi Twej Najdroższej Krwi.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.