Ogłoszenia duszpasterskie 19.5.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 19-26.5.2019

Niech Cię wielbią, Panie, wszystkie Twoje dzieła i niech Cię błogosławią Twoi wyznawcy.

Dziś rozpoczynają się diecezjalne obchody Święta Rodzin. Program na plakacie w gablocie. Przed kościołem zbiórka do puszek na witraże. Jeszcze dziś w pokoju przed furtą w godz. 8:30-11:30 Instytut Pamięci Narodowej zaprasza świadków wydarzeń przy Krzyżu, do złożenia świadectw w celu ich udokumentowania, by nie zginęła pamięć o nich.

Nabożeństwa majowe w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00. Zapraszamy do modlitwy dorosłych, młodzież i dzieci.

Dni Krzyżowe z procesją i modlitwą o urodzaje ze względu na Misje Święte obchodzić będziemy w tym tygodniu. Początek nabożeństw w kościele o godz. 18:00.

W poniedziałek do figury Matki Bożej u Sióstr Służebniczek.

We wtorek do Krzyża św. u zbiegu ulic Bł. Czesława i Sportowej.

W środę do figury Matki Bożej w naszym ogrodzie.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkania ministrantów i Marianek. O godz. 18:30 Spotkanie Bractwa Pisma św.

W czwartek o godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 16:00 nauka dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem chrztu św.

O godz. 19:15 Teatr „A” zaprasza do kościoła św. Jerzego w Ostropie  na premierę spektaklu o Zmartwychwstaniu Jezusa pt. „Poranek”.

W przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej parafii Misje Święte. Program wraz z zaproszeniem w dzisiejszej Gazetce Parafialnej i wywieszony jest w gablocie. Bardzo prosimy, by zaplanować sobie czas do owocnego przeżywania tych dni.

Rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika z serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy naszych parafian do włączenia się w ten projekt poprzez zgłoszenie indywidualnej inicjatywy.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną.

Prośmy Boga o Jego łaski, byśmy trwali w wierze i w miłości do Chrystusa Zmartwychwstałego.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.