Ogłoszenia duszpasterskie 2.6.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 2-9.6.2019

Bóg króluje nad narodami, Bóg zasiada na swym świętym tronie.

Dziś kończymy Misje Święte w naszej Parafii. Bożemu Sercu dziękujemy za szczególny czas łaski. Wyrażamy wdzięczność Bogu, o. Longinowi oraz wszystkim, którzy otwartym sercem odpowiedzieli na zaproszenie. Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest dla o. Misjonarza.

Uwaga Dzieci Komunijne i ich Rodzice! We wtorek i czwartek o godz. 18:30 odbędą się próby dla wszystkich dzieci, a w środę o godz. 18:30 dla dzieci i rodziców funkcyjnych. Chętnych rodziców dzieci komunijnych zapraszamy w środę na godz. 18:30 do sprzątania kościoła i obejścia, a w sobotę po spowiedzi św. ok. godz. 8:00 do pomocy w dekoracji kościoła. W sobotę o godz. 8:30 spowiedź dla dzieci komunijnych, ich rodziców i gości.

Nabożeństwa czerwcowe w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00.

W środę imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Igor. Msza św. w jego intencji o godz. 17:30.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:30 msza św. z homilią i Komunią św. pod dwiema Postaciami. Po mszy św. spotkanie formacyjne dla członków FZŚ. O godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej, o godz. 17:30 msza św. z intencją zbiorową, homilią i nabożeństwem Pierwszego Piątku.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a w naszej Parafii dzień Pierwszej Komunii Świętej, do której przystąpi 31. dzieci. Nie będzie mszy św. o godz. 10:00. O godz. 17:30 msza św. z udziałem FZŚ.

Przyjmujemy zgłoszenia dzieci na Wakacje z Bogiem, które odbywać się będą w dniach od 1. do 7. lipca na Górze św. Anny. Koszt wraz z transportem 350 zł.

Dziękujemy za ofiary złożone na witraże w kwocie 3257,43 zł.

Informujemy, że Rocznica Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w uroczystość Bożego Ciała 20. czerwca o godz. 9:00.

W dniach 2-5 czerwca prowadzone będą w Gliwicach bezpłatne badania mammograficzne – szczegóły na plakacie i na ulotkach wyłożonych pod chórem.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną z Odezwą Biskupa Gliwickiego Jana Kopca w związku ze święceniami kapłańskimi w Diecezji Gliwickiej.

Chryste, który wstępujesz do Ojca, pobudzaj nasze serca swoją łaską, by każdy dzień przybliżał nas do nieba.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.