Ogłoszenia duszpasterskie 9.6.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 9-16.6.2019

Duch Święty, którego Ojciec pośle w moim imieniu, On was wszystkiego nauczy

i przypomni wam wszystko, co Ja wam powiedziałem.

Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego, a w naszej Parafii dzień Pierwszej Komunii Świętej. O godz. 17:30 msza św. z udziałem FZŚ.

Uwaga Dzieci Komunijne i ich Rodzice! Od poniedziałku do piątku dzieci w strojach komunijnych uczestniczą we mszy św. o godz. 17:30 połączonej z nabożeństwem do Serca Pana Jezusa. Wyjątkiem jest środa – dzieci uczestniczą we mszy św. szkolnej bez strojów komunijnych. W przyszłą niedzielę dzieci komunijne zapraszamy na mszę św. o godz. 11:30, po której udamy się na wycieczkę rodzinną do parku rozrywki w Zbrosławicach.

Nabożeństwa czerwcowe w tym tygodniu od poniedziałku do piątku będą połączone ze mszą św. wieczorną, w sobotę i niedzielę o godz. 17:00.

W poniedziałek przypada święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła, drugi dzień Zielonych Świąt – zapraszamy do uczestnictwa we mszy św.

W środę o godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i Marianek. O godz. 18:30 ostatnie przed wakacjami spotkanie Bractwa Pisma św.

W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Podczas mszy św. o godz. 17:30 przyjmiemy kandydatów do grup ministrantów i Marianek. Po mszy św. ok. 18:15 różańcowe nabożeństwo fatimskie z procesją z figurą Matki Bożej. Prosimy o kwiaty dla Matki Bożej, które można przynieść w środę do wieczora. O godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. W tym dniu imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Lotar. Msza św. w jego intencji o godz. 17:30.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na witraże.

Informujemy, że o. Lotar wygrał konkurs na Bohatera Katechezy Diecezji Gliwickiej. Dziękujemy wszystkim za oddany głos i z serca gratulujemy Laureatowi życząc wielu sukcesów w pracy katechetycznej.

Informujemy, że Rocznica Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w uroczystość Bożego Ciała 20. czerwca o godz. 9:00.

W sobotę 22. czerwca w godz. 18:30-21:30 odbędzie się Biesiada Rodzinna z zabawą taneczną, na którą już dziś zapraszamy.

Polecamy Gościa Niedzielnego z nagraniami przemówień papieża Jana Pawła II podczas pielgrzymki do Ojczyzny w 1979 roku i Gazetkę Parafialną.

Duchu Święty, Boże, daj zasługę męstwa, daj wieniec zwycięstwa, daj szczęście bez miary.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.