Ogłoszenia duszpasterskie 21.7.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 21-28.7.2019

Martwisz się i niepokoisz o wiele, a potrzeba mało albo tylko jednego, bliskości Jezusa.

Dziś zbiórka do puszek na witraże. Dziękujemy za każdą ofiarę złożoną na ten cel. Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego.

W okresie od 1. lipca do 31. sierpnia kancelaria czynna jest tylko w piątki w godzinach 8:00-9:00 oraz 16:00-18:00, a nabożeństwa piątkowe i sobotnie łączymy ze mszą św. wieczorną.

W czwartek po mszy św. wieczornej błogosławieństwo dla kierowców i ich pojazdów za wstawiennictwem św. Krzysztofa, patrona podróżujących. O godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 16:00 nauka dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem chrztu św.

Wyrażamy podziękowanie za pomoc w zawieszeniu płaskorzeźby Pelikana, która dedykowana jest w dziesiątą rocznicę poświęcenia kościoła Wacławowi Jopkowi i jego Rodzinie, naszym dobrodziejom. Pelikan jest obrazem Serca Jezusa otwartego z miłości do nas, ale również ofiarności i poświęcenia. Tym samym dziękujemy panu Wacławowi za wydatną pomoc przy budowie naszego kościoła.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną w formacie wakacyjnym.

Niech Bóg nam błogosławi i niech nas strzeże.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.