Ogłoszenia duszpasterskie 28.7.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 28.7-4.8.2019

W Duchu Świętym możemy wołać do Boga: „Abba, Ojcze”!

Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego.

Do dnia do 31. sierpnia kancelaria czynna jest tylko w piątki w stałych godzinach, a nabożeństwa piątkowe i sobotnie łączymy ze mszą św. wieczorną.

W środę ok. godz. 18:00 do naszej parafii przybędą pielgrzymi Rybnickiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Prosimy o przyjęcie pielgrzymów w swoich domach.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:30 msza św. z homilią, Komunią św. pod dwiema Postaciami i intencją za Pielgrzymów nocnej pielgrzymki na Jasną Górę. O godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. O godz. 17:30 msza św. z homilią i intencją zbiorową. W tym dniu przypada święto NMP Anielskiej z Porcjunkuli. W tym dniu zyskać można odpust zupełny poprzez nawiedzenie kościoła. Konieczne są stan łaski uświęcającej oraz odmówienie modlitwy Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo i dowolnej w intencjach Ojca św.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic Różańca św. Zapraszamy chętnych do włączenia się we wspólnotę Żywego Różańca.

W przyszłą niedzielę pielgrzymka FZŚ do Prudnika. Wyjazd o godz. 7:30.

Wyrażamy podziękowanie za ofiary na witraże. W ubiegłą niedziele złożono na ten cel 4650,80 zł.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną w formacie wakacyjnym.

Panie, Twa łaska trwa na wieki, troszcz się o dzieła rąk swoich.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.