Ogłoszenia duszpasterskie 4.8.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 4-11.8.2019

Dążcie do tego, co w górze, nie do tego, co na ziemi.

Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego.

Do dnia do 31. sierpnia kancelaria czynna jest tylko w piątki w stałych godzinach, a nabożeństwa piątkowe i sobotnie łączymy ze mszą św. wieczorną.

We wtorek przypada święto Przemienienia Pańskiego – dzień rocznicy zaprzysiężenia Prezydenta Rzeczypospolitej – pamiętajmy w modlitwach o Ojczyźnie i rządzących nią.

W środę uroczystość założyciela bł. Edmunda Bojanowskiego obchodzić będą nasze Siostry Służebniczki – upraszajmy dla nich dar nowych powołań.

W czwartek święto św. Dominika, założyciela dominikanów. O godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. Dziękujemy wszystkim, którzy znajdują czas na Adorację i ponawiamy zaproszenie, by poświęcenia choćby chwilę na spotkanie z Jezusem Eucharystycznym.

W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża – patronki Europy, Za Jej wstawiennictwem polecajmy Bogu zachowanie wiary w Europie.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 msza św. z udziałem członków FZŚ.

Informujemy, że Gliwicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach 15-17. sierpnia – zapisy w zakrystii lub bezpośrednio przed wyjściem na trasę.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną w formacie wakacyjnym.

Rozpoczęliśmy sierpień, miesiąc abstynencji oraz pielgrzymowania do tronu Jasnogórskiej Pani. Niech Bóg pomnaża w nas dobre dzieła i pomaga nam wytrwać w postanowieniach.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.