Ogłoszenia duszpasterskie 11.8.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 11-18.8.2019

Tam gdzie jest skarb wasz, tam będzie i serce wasze.

Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego.

Do dnia do 31. sierpnia kancelaria czynna jest tylko w piątki w stałych godzinach, a nabożeństwa piątkowe i sobotnie łączymy ze mszą św. wieczorną.

W czwartek przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP, święto nakazane. Msze św. w porządku niedzielnym z błogosławieństwem kwiatów i ziół. W tym dniu jubileusz 25-lecia życia zakonnego obchodzić będzie s. M. Patrycja, służebniczka NMP Niepokalanie Poczętej, przełożona wspólnoty przy ul. Jagiellońskiej. Msza św. jubileuszowa o godz. 11:30. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W tym dniu wyruszy Gliwicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpoczęcie Pielgrzymki w czwartek w katedrze gliwickiej mszą św. o godz. 8:00, zakończenie w sobotę na Wałach Jasnogórskich mszą św. o godz. 15:30. O godz. 12:00 wyruszy autokar na Jasną Górę. Serdecznie zapraszamy pielgrzymów duchowych a w drodze powrotnej pielgrzymów pieszych. Dziś po mszach św. przyjmujemy zapisy do grupy białej, na autokar oraz do grupy pielgrzymów duchowych – koszt znaczka 5 zł.

O godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. Zapraszamy szczególnie pielgrzymów duchowych.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na witraże.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną w formacie wakacyjnym.

Niech Maryja Wniebowzięta uprasza nam łaski u Boga i wskazuje drogę, na którą zaproszeni jesteśmy wszyscy jako Dzieci Boże.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.