Ogłoszenia duszpasterskie 8.9.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 8-15.9.2019

Dobroć Pana Boga naszego niech będzie nad nami!

Dziś o godz. 17:00 Nieszpory niedzielne.

We wrześniu o godz. 20:00-21:00 codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, którą ofiarujemy w intencji rodzin naszej parafii.

W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie Bractwa Pisma św.

We wtorek o godz. 18:00 w refektarzu klasztornym spotkanie Rady Parafialnej.

W środę o godz. 16:00 spotkanie ministrantów i Marianek.

W piątek o godz. 18:00 różańcowe nabożeństwo fatimskie z procesją. Prosimy o kwiaty do Matki Bożej, które można przynieść do wieczora w czwartek.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. W tym dniu przypada Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Prosimy o przyozdobienie krzyży misyjnego i przydrożnego oraz dziękujemy za troskę i opiekę o nie w ciągu całego roku. O godz. 5:30 wyruszy autokarowa pielgrzymka na Górę św. Anny, gdzie odbędą się obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Koszt autokaru 25 zł. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Serdecznie zapraszamy do udziału.

W przyszłą niedzielę wyrazimy podziękowanie za tegoroczne zbiory i dar pracy ludzkiej. Kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską a przed kościołem zbiórka do puszek na witraże. W sierpniu złożono na ten cel kwotę 4361 zł.

Dziś w Gościu Niedzielnym artykuł o Bohaterze Katechezy 2019 roku o. Lotarze. Polecamy także Gazetkę Parafialną oraz kalendarze w cenie 10 zł i 5 zł.

Informujemy, że przygotowanie do bierzmowania, które rozpoczniemy w ostatnim tygodniu września, dotyczy dzieci z klas VI, VII i VIII. Dorośli po 20. roku życia, którzy nie przyjęli sakramentu bierzmowania mogą się zgłosić do duszpasterzy w celu przygotowania się i przyjęcia sakramentu. Sakrament bierzmowania konieczny jest do podjęcia zadania ojca lub matki chrzestnych.

Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy na pierwsze spotkanie w piątek 27. września o godz. 18:30. Do zgłoszenia dziecka konieczna jest deklaracja rodzica oraz dla dzieci spoza parafii lub ochrzczonych poza parafią – pozwolenie proboszcza oraz świadectwo chrztu św.

Dziękujemy za modlitwę i wszelką życzliwość okazaną w dniach imienin i jubileuszu współbraci. Niech dobry Bóg prowadzi nas drogami pokoju i dobra.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.