Ogłoszenia duszpasterskie 15.9.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 15-22.9.2019

W niebie większa będzie radość z jednego grzesznika, który się nawraca, niż z dziewięćdziesięciu dziewięciu sprawiedliwych.

Dziś wyrażamy podziękowanie Bogu za owoce ziemi, tegoroczne zbiory i dar pracy ludzkiej. Kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską a przed kościołem zbiórka do puszek na witraże. O godz. 17:00 Nieszpory niedzielne.

We wrześniu o godz. 20:00-21:00 codzienna adoracja Najświętszego Sakramentu, którą ofiarujemy w intencji rodzin naszej parafii.

W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie Bractwa Pisma św.

W środę przypada wspomnienie św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. O godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkanie ministrantów i Marianek.

W piątek o godz. 18:00 nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. O godz. 22:00 koncertem w Centrum Jana Pawła II przy katedrze rozpocznie się nocna Pielgrzymka do Rud. Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Pokornej w Rudach w sobotę o godz. 11:00.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

Polecamy Gościa Niedzielnego, Gazetkę Parafialną oraz kalendarze na rok 2020 w cenie 10 zł i 5 zł.

Przygotowanie do bierzmowania rozpoczniemy w ostatnim tygodniu września. Obejmie ono dzieci z klas VI, VII i VIII oraz dorosłych po 20. roku życia, którzy nie przyjęli sakramentu. Sakrament bierzmowania konieczny jest do podjęcia zadania ojca lub matki chrzestnych.

Pierwsze spotkanie Rodziców dzieci komunijnych odbędzie się w piątek 27. września o godz. 18:30. Prosimy o wypełnienie deklaracji oraz dla dzieci spoza parafii lub ochrzczonych poza parafią o uzyskanie pozwolenia proboszcza oraz świadectwa chrztu św.

Bądźmy wdzięczni Bogu za Jego dary, niech ona wyraża się modlitwą przed i po posiłku oraz szacunkiem dla wszelkiej ludzkiej pracy. Niech Bóg nam błogosławi i zachowuje w dobrym.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.