Ogłoszenia duszpasterskie 29.9.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 29.9-6.10.2019

Święty Franciszku, ucz nas być narzędziami Bożego pokoju i dobra.

Dziś o godz. 17:00 Nieszpory Niedzielne. Jeszcze dziś i jutro od 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

Nabożeństwa różańcowe w październiku: od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w październiku od poniedziałku do piątku po nabożeństwie różańcowym do godz. 19:30 dedykowana w int. Ojczyzny.

Przypominamy, że za przynajmniej półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu oraz za odmówienie różańca św. zyskać można odpust zupełny i ofiarować go za siebie lub za zmarłych.

W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie Bractwa Pisma św. O godz. 20:00 modlitwa uwielbienia kończąca miesiąc adoracji Najświętszego Sakramentu, którą poprowadzi zespół „Ad Maiorem Dei Gloriam” z Brzezinki. Serdecznie zapraszamy do modlitwy wielbienia Boga i dziękczynienia za Jego dobro.

We wtorek w salce miesięczne spotkanie formacyjne dla członków FZŚ.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna, o godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i Dzieci Maryi.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. wieczorna z komunią św. pod dwiema Postaciami. O godz. 18:00 nabożeństwo pamiątki śmierci św. Ojca naszego Franciszka – Transitus. Serdecznie zapraszamy członków FZŚ, RMF, Parafian i Gości.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. W tym dniu przypada uroczystość św. Ojca naszego Franciszka. O godz. 17:30 uroczysta msza św., na którą zapraszamy poczty sztandarowe FZŚ, RMF, Parafian i Gości. O godz. 19:30 w ramach wieczornego spaceru na placu kościelnym modlitwa i błogosławieństwo zwierząt. Zapraszamy opiekunów wraz z ich pupilami.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki. O godz. 7:00 msza św. w int. członków Róż Różańcowych, a następnie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na potrzeby diecezjalnej i parafialnej Caritas.

Dziękujemy za ofiary dla Wojtka. Rodzinie zostanie przekazana zebrana kwota 2500 zł.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną.

Informujemy, że nauki dla narzeczonych w naszej parafii odbywać się będą w soboty i niedziele 12 i 13 oraz 19 i 20 października o godz. 16:00.

Módlmy się w intencji Ojczyzny i rządzących nią oraz o dary Ducha Świętego dla nas na czas zbliżających się wyborów.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.