Ogłoszenia duszpasterskie 13.10.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 13-20.10.2019

Za wszystko dziękujcie Bogu, taka jest bowiem wola Boża względem was w Jezusie.

Królowo Polski i Pani Fatimska, módl się za nami.

Dziś przypada Dzień Papieski. Przed kościołem odbywa się zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia – ofiary wspierają zdolne dzieci i młodzież. Zespół Caritas rozprowadza papieskie kremówki oraz znicze Caritas. O godz. 16:45 ostatnie w tym roku różańcowe nabożeństwo fatimskie z procesją.

Dziś dzień wyborów parlamentarnych, zachęcamy do wypełnienia obowiązku i prawa do decydowania o losach Ojczyzny. Niech mobilizują nas do tego słowa św. Jana Pawła II, które są hasłem dzisiejszego Dnia Papieskiego: Wstańcie, chodźmy! oraz radość z rychłej beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia Stefana kardynała Wyszyńskiego, który całym życiem zawierzał losy Kościoła w Polsce Bogu przez ręce Maryi.

Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00.

Adoracja Najświętszego Sakramentu w październiku od poniedziałku do piątku po nabożeństwie różańcowym do godz. 19:30 dedykowana w int. Ojczyzny.

Za przynajmniej półgodzinną adorację Najświętszego Sakramentu lub za odmówienie różańca św. we wspólnocie zyskać można odpust zupełny i ofiarować go za siebie lub za zmarłych.

W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie Bractwa Pisma św.

We wtorek rozpoczynamy przyjmowanie intencji na 2020 rok. Prosimy o rezerwację terminów mszy św. jubileuszowych, urodzinowych i innych okazji rodzinnych. Są jeszcze wolne intencje na dni tego roku. Istnieje też możliwość zamówienia mszy św. gregoriańskich.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna, o godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i Dzieci Maryi.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na witraże.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną.

Pod chórem wyłożone są kartki na wypominki. Za poleconych zmarłych modlić się będziemy w dniach 2-8. listopada o godz. 17:00 modlitwa różańcowa o godz. 17:30 msza św. za zmarłych.

Niech Niepokalane Serce Maryi, Pani Fatimskiej i Królowej Polski uprasza u Boga błogosławieństwo Ojczyźnie naszej, by zawsze wierna, chwałę przynosiła Imieniu Bożemu.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.