Ogłoszenia duszpasterskie 27.10.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 27.10-3.11.2019

Pan jest blisko ludzi skruszonych w sercu, ocala upadłych na duchu.

Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00, od poniedziałku do czwartku włącznie o godz. 18:00. Od poniedziałku do czwartku po nabożeństwie różańcowym do godz. 19:30 Adoracja Najświętszego Sakramentu dedykowana w int. Ojczyzny. Serdecznie zapraszamy na ostatnie dni wspólnej modlitwy i adoracji.

W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie Bractwa Pisma św.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna, o godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów. Nie będzie spotkania dla Dzieci Maryi. W tym dniu po nabożeństwie różańcowym uwielbienie, które poprowadzi diakonia muzyczna Wspólnoty Przymierza Rodzin Mamre.

W czwartek po nabożeństwie różańcowym wyruszymy na Marsz Wszystkich Świętych. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych.

W piątek – Pierwszy miesiąca i uroczystość Wszystkich Świętych – msze św. w porządku niedzielnym.

O godz. 14:30 w kościele Chrystusa Króla nieszpory, a następnie procesja na Cmentarz Lipowy i modlitwy za zmarłych.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze święte o godz. 7:00 w int. Róż Różańcowych oraz modlitwą różańcową i zmianą tajemnic, 9:00 i 17:30.

O godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych. O godz. 18:45 na Cmentarzu Hutniczym nabożeństwo Drogi Krzyżowej za zmarłych w ciągu roku i za poleconych w wypominkach.

W dniach od 2. do 8. listopada o godz. 17:00 modlitwa za zmarłych poleconych w wypominkach, o godz. 17:30 msza św. w tej intencji. Wypominki składać można do 8. listopada włącznie. Kartki wyłożone są pod chórem. W tych dniach wierni w stanie łaski uświęcającej, którzy pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, choćby tylko w myśli, zyskują odpust zupełny. Odpust za dusze w czyśćcu cierpiące zyskać można również nawiedzając kościół i odmawiając modlitwy: Ojcze nasz, Wierzę i dowolną w intencjach Ojca świętego 1. listopada od południa i 2. listopada przez cały dzień.

W przyszłą niedzielę obecny będzie gość z Dzieła Pomoc Kościołowi w Potrzebie i odbędzie się zbiórka do puszek na ten cel. Obecny będzie gość, który podzieli się z nami świadectwem o Kościele prześladowanym, o godz. 16:30 w kościele prelekcja tematyczna.

W ubiegłą niedzielę na witraże złożono kwotę 4451,05 zł – serdeczne Bóg zapłać.

Polecamy Gościa Niedzielnego dziś z filmem DVD opowiadającym o objawieniach Matki Bożej w Lourdes i od dziś w cenie 6,00 zł oraz Gazetkę Parafialną.

Zamawiać można intencje na rok 2020 oraz jeszcze na poszczególne dni tego roku.

Trwajmy w modlitwie różańcowej i niech ona pomoże nam w drodze do świętości, jaką cieszą się w niebie tak liczni świadkowie wiary.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.