Ogłoszenia duszpasterskie 8.12.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 8-15.12.2018

Bądź pozdrowiona, pełna łaski, Pan z Tobą, błogosławiona jesteś między niewiastami.

Dziś pod chórem do nabycia Gość Niedzielny, Gazetka Parafialna i opłatki wigilijne. Zespół Caritas rozprowadza świece Caritas i karty świąteczne oraz pierniki. Po mszy św. o godz. 11:300 do godz. 13:00 Godzina Łaski. O godz. 17:00 Nieszpory Adwentowe.

Roraty w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Towarzyszy nam Sługa Boży Stefan kardynał Wyszyński, Prymas Tysiąclecia. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Po Roratach od poniedziałku do piątku śniadania adwentowe dla dzieci. Prosimy o produkty do śniadań: dżem, nutellę, mleko i dziękujemy za ofiarowane.

W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie Bractwa Pisma Świętego.

W środę o godz. 16:00 spotkanie dla ministrantów i Dzieci Maryi.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. O godz. 19:00 spotkanie RMF i młodzieży.

W piątek o godz. 18:00 nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa. O godz. 18:30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

W sobotę po Roratach Godzinki ku czci Matki Bożej. Od godz. 8:00 przedświąteczne odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie.

Do skarbony pod chórem złożyć można ofiarę na choinki i kwiaty do Szopki.

Maryjo bez grzechu pierworodnego poczęta, módl się za nami, którzy się do Ciebie uciekamy, a zwłaszcza za nieprzyjaciółmi Kościoła i poleconymi Tobie.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.