Ogłoszenia duszpasterskie 15.12.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 15-22.12.2018

Odwagi! Nie bójcie się! Oto wasz Bóg; On sam przychodzi, aby was zbawić.

Dziś zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie. Pod chórem do nabycia Gość Niedzielny, Gazetka Parafialna i opłatki wigilijne. Zespół Caritas rozprowadza świece Caritas i karty świąteczne oraz pierniki. O godz. 17:00 Nieszpory Adwentowe.

Roraty od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Do piątku włącznie śniadania adwentowe. Serdecznie zapraszamy do udziału dzieci, młodzież i dorosłych. Dziękujemy za hojne wspieranie Rorat i śniadań adwentowych.

Spotkania katechumenów we wtorek, środę i czwartek o godz. 18:00.

Spowiedź przedświąteczna – wydłużone dyżury – w czwartek i piątek w godz. 6:30-7:30 oraz 17:00-19:00. Noc konfesjonałów w kościele Chrystusa Króla w piątek 20. grudnia od godz. 20:00-23:00.

W środę o godz. 16:00 świąteczne spotkanie dla ministrantów i Dzieci Maryi.

W czwartek na godz. 8:00 zapraszamy mężczyzn i młodzieńców do pomocy przy budowie Szopki. Po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 19:00 spotkanie RMF i młodzieży.

W piątek o godz. 18:00 nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa.

W sobotę po Roratach Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę po mszy św. o godz. 11:30 przed kościołem spotkanie świąteczne. Zapraszają Parafia i Rada Osiedla Baildona. W programie wspólne kolędowanie – można będzie wykonać indywidualnie przygotowaną kolędę, która będzie oceniona i nagrodzona.

Zapraszamy młodzież na Górę św. Anny gdzie w dniach od 28. grudnia do 1. stycznia odbędzie się Ewangeliczne Rozliczenie z zabawą sylwestrową. Koszt 160 zł. Zapisy indywidualnie na stronie duszpasterstwa Ewangeliczne Rozliczenie. W sprawie dojazdu i powrotu zgłosić się można u oo. Augustyna i Igora.

Do skarbony pod chórem złożyć można ofiarę na choinki i kwiaty do Szopki.

Radujcie się, Pan jest blisko! Przygotujmy nasze serca na to spotkanie.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.