Ogłoszenia duszpasterskie 8.3.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 8-15.3.2020

Panie, niech nas ogarnie Twoja łaska, według nadziei pokładanej w Tobie.

Dziś ogólnopolska zbiórka na pomoc dla dzieci w Afryce. O godz. 16:45 nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. O godz. 17:30 msza św. z udziałem franciszkanów świeckich.

W okresie Wielkiego Postu od poniedziałku do piątku o godz. 9:00 msza św. recytowana. Zachęcamy do częstszego udziału we mszy św. w tym okresie.

W poniedziałek o godz. 18:00 spotkanie Bractwa Pisma św.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkania dla ministrantów i Marianek.

W czwartek od godz. 18:00 do 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. O godz. 19:00 spotkanie dla młodzieży.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej z uczczeniem relikwii Krzyża św. po mszy św. o godz. 9:00 oraz o godz. 18:00.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. Informujemy, że co miesiąc, począwszy od marca odbywać się będzie modlitwa za mieszkańców miasta Gliwice. Msze św. z adoracją w tej intencji będą odprawiane w drugie soboty miesiąca w kolejnych kościołach Gliwic. Pierwsza msza św., celebrowana przez bpa Andrzeja Iwaneckiego, odbędzie się w sobotę 14. marca w kościele Chrystusa Króla o godz. 18:00.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na witraże.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną.

Maryjo, Panno można i powabna, wypełniona pełnią łask od Boga, bądź dla wszystkich niewiast wzorem i przykładem do bycia kobietą we współczesnym świecie. Z racji ich święta niech Bóg błogosławi paniom i nam tutaj obecnym.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.