Ogłoszenia duszpasterskie 3.5.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 3-10.5.2020

Nawróćcie się i ratujcie się z tego przewrotnego pokolenia, a weźmiecie w darze Ducha Świętego.

Bo dla was jest obietnica i dla dzieci waszych.

Dziś Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania do kapłaństwa i życia zakonnego. Polecajmy Bogu tę intencję, by otwierał serca młodych do pójścia za głosem powołania. Dziś zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

Nabożeństwa majowe odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w soboty i niedziele o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.

Informujemy, że w naszym kościele jednocześnie może przebywać nie więcej niż 50 osób. Prosimy o zajmowanie miejsc zaznaczonych niebieską taśmą oraz zachować ogólne środki bezpieczeństwa.

Pragnący przyjąć Komunię św. na rękę powinni to czynić jako pierwsi a następnie wierni przyjmujący do ust. Spowiedź św. odbywa się w przedsionku z prawej strony prezbiterium.

Codziennie o godz. 20:30 prywatnie gromadzimy się na modlitwie różańcowej o zachowanie nas od złego i o oddalenie zarazy. O tej chwili przypomina bicie dzwonów.

W czwartek od godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek przypada uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Ze względu na uroczystość w tym dniu nie obowiązuje abstynencja od pokarmów mięsnych.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci NMP.

Polecamy Gościa Niedzielnego w cenie 6 zł i Gazetkę Parafialną.

Maryjo Królowo Polski i Narodu wspieraj nas, uproś potrzebne łaski i przebaczenie naszych win, bądź nam Pomocą w podnoszeniu się z upadków i błędów, bądź nam Dobrą Radą w obronie i czynieniu dobra, Bądź nam Matką Zwycięską i Królową na wieki. Amen.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.