Ogłoszenia duszpasterskie 10.5.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 10-17.5.2020

Pan miłuje prawo i sprawiedliwość, ziemia jest pełna Jego łaski.

Nabożeństwa majowe odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w soboty i niedziele o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.

Wciąż trwają obostrzenia co do ilości osób w kościele – 50 osób jednocześnie. Prosimy o zajmowanie miejsc zaznaczonych niebieską taśmą oraz zachowywać ogólne środki bezpieczeństwa.

Codziennie o godz. 20:30 prywatna modlitwa różańcowa o zachowanie nas od złego i o oddalenie zarazy. O tej chwili przypomina bicie dzwonów.

W środę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy i pierwsze różańcowe nabożeństwo fatimskie. Nie odbędzie się jednak procesja z figurą Matki Bożej. Po nabożeństwie poświęcenie ołtarzy Matki Bożej Fatimskiej i św. Józefa.

W czwartek od godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci NMP.

W przyszłą niedzielę zbiórka na witraże.

Nie odbywają się spotkania grup parafialnych, nie jest również czynna kancelaria parafialna. Informujemy, że są wolne intencje na najbliższy czas. Można je zamawiać bezpośrednio lub mailowo lub za pomocą sms-ów.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną.

Święty Boże, Święty Mocny, Święty Nieśmiertelny, zmiłuj się nad nami i nad całym światem. Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny, bądź naszą obroną.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.