Ogłoszenia duszpasterskie 17.5.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 17-24.5.2020

Zachowujcie czyste sumienie, ażeby ci, którzy oczerniają wasze dobre postępowanie w Chrystusie, doznali zawstydzenia właśnie przez to, co wam oszczerczo zarzucają.

Dziś zbiórka na witraże.

Nabożeństwo majowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w soboty i niedziele o godz. 17:00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy.

Od dziś w kościele może przebywać 65 osób jednocześnie. Prosimy o zajmowanie miejsc zaznaczonych oraz zachowywać ogólne środki bezpieczeństwa.

Codziennie o godz. 20:30 prywatna modlitwa różańcowa o zachowanie nas od złego i o oddalenie zarazy. O tej chwili przypomina bicie dzwonów.

Dni Krzyżowe, kiedy modlimy się za pracujących na roli, o urodzaje przypadają oraz za cierpiących głód przypadają w poniedziałek, we wtorek i w środę. Modlitwy w tej intencji po porannych mszach św. oraz podczas nabożeństwa majowego.

W poniedziałek przypada 100. rocznica urodzin Karola Wojtyły, św. Jana Pawła II. Msza św. dziękczynna w tym dniu o godz. 17:30.

W czwartek od godz. 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św. O godz. 20:40 modlitwa różańcowa podczas epidemii zakończona Apelem Jasnogórskim.

W piątek rozpocznie się nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci NMP.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

Nie odbywają się spotkania grup parafialnych, nie jest również czynna kancelaria parafialna. Można je zamawiać intencje na najbliższy czas bezpośrednio lub mailowo lub za pomocą sms-ów.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną.

Najświętsze Serce Jezusa, zmiłuj się nad nami i nad całym światem. Święty Janie Pawle II, oręduj za nami u Boga.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.