Ogłoszenia duszpasterskie 21.06.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 21-28.06.2020

Świątynia jest to miejsce, o którym powiedziałeś: „Tam będzie moje imię”, tak aby wysłuchać modlitwę, którą zanosi Twój sługa na tym miejscu.

Dziś przypada uroczystość 11. rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Witamy w naszej wspólnocie o. Waldemara Polczyka, który przybył do nas z posługą Słowa Bożego. Bądźmy wdzięczni za dar naszego kościoła. Niech będzie dla nas wszystkim ważnym miejscem, w którym możemy spotkać się z Bogiem. Modlimy się dzisiaj szczególnie za wszystkich budowniczych, dobrodziejów i biorących na siebie odpowiedzialność za ten Dom Boży, który niech się stanie dla wszystkich Bramą Nieba. Dziś zbiórka do puszek na witraże.

Przypominamy, że zniesiona została ogólna dyspensa od obowiązku uczestniczenia w niedzielnej i świątecznej mszy św. Gorąco zachęcamy wszystkich Parafian do powrotu, byśmy, zachowując w kościele ogólne środki bezpieczeństwa, na nowo tworzyli wspólnotę Kościoła zgromadzoną wokół Eucharystii. Zachęcajmy się do tego nawzajem.

Nabożeństwa czerwcowe w sobotę i niedzielę o godz. 17:00, od poniedziałku do piątku o godz. 18:00. Szczególnie modlić się będziemy w intencji Ojczyzny i wszystkich rodaków, byśmy wsparci darami Ducha Świętego dokonywali wyborów, które pozwolą zachować te wartości, na których zbudowana jest historia Polski i tradycja nas wszystkich. Niech Bóg nas wspiera w odpowiedzialności za Ojczyznę.

Prywatna modlitwa różańcowa o ustanie epidemii codziennie o godz. 20:30.

We wtorek od godz. 17:00 do 18:00 odbiór strojów komunijnych. Prosimy by dzieci przyszły z jednym opiekunem i by miały założone maseczki. Przypominamy, że Pierwsza Komunia Święta odbędzie się w niedzielę 13. września o godz. 9:30.

W środę o godz. 7:00 msza św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego z indywidualnym błogosławieństwem na czas rozpoczynających się wakacji. Zapraszamy dzieci, młodzież i nauczycieli.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską – Świętopietrze.

Jeszcze w tym tygodniu kancelaria parafialna czynna jest: we wtorek 16:00-17:00, w środę 18:30-19:30, w piątek 8:00-9:00 i 16:00-17:00. Zachęcamy do zamówienia intencji i dziękujemy za rezerwowane. Informujemy, że ofiary za msze św. należy złożyć przed mszą św. Intencje bez ofiary traktujemy jako rezerwację.

Polecamy Gościa Niedzielnego i Gazetkę Parafialną.

Dziękujemy wszystkim, którzy w miniony piątek włączyli się w przygotowanie i obchód uroczystości odpustowej naszej parafii.

Najświętsze Serce Boże, poświęcamy Ci nasze rodziny i nas samych. Niech przyjdzie Królestwo Twoje.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.