Ogłoszenia duszpasterskie 4.10.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 4-11.10.2020

Panie, uczyń nas narzędziem Twojego pokoju.

Dziś przypada uroczystość św. Ojca Franciszka z Asyżu. O godz. 16:30 przed kościołem błogosławieństwo zwierząt i ich opiekunów. O godz. 17:00 nabożeństwo różańcowe.

Uwaga kandydaci do bierzmowania. W poniedziałek o godz. 18:00 nabożeństwo różańcowe a po nim próba oraz okazja do spowiedzi św. dla kandydatów, świadków i rodzin. Obecność obowiązkowa.

Modlitwa różańcowa w październiku codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00. Prywatna modlitwa różańcowa o ustanie epidemii codziennie o godz. 20:30.

We wtorek w naszej parafii odbędzie się zakończenie wizytacji biskupiej. Uroczysta msza św. wizytacyjna pod przewodnictwem biskupa Jana Kopca z udzieleniem sakramentu bierzmowania o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy poczty sztandarowe, grupy parafialne oraz parafian. W tym dniu nie będzie czynna kancelaria parafialna.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 16:00 spotkanie ministrantów i Marianek.

W czwartek o godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę przypada XX Dzień Papieski pod hasłem Totus Tuus. W tym dniu dziękować będziemy za osobę św. Jana Pawła II oraz modlić się o przyjęcie jego nauki, zwłaszcza tej, która dotyczy naszej Ojczyzny i młodego pokolenia. Odbędzie się też zbiórka do puszek na żywy pomnik Jana Pawła II Dzieło Nowego Tysiąclecia. Zespół Caritas rozprowadzał będzie kremówki papieskie, ze względu na pandemię, pakowane w plastikowe pojemniki po dwie i cztery sztuki.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Najwyższy, chwalebny Boże, rozjaśnij ciemności naszych serc i daj nam, Panie, prawdziwą wiarę, niezachwianą nadzieję i doskonałą miłość, zrozumienie i poznanie, abyśmy wypełniali Twoje święte i prawdziwe posłannictwo.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.