Ogłoszenia duszpasterskie 1.11.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 1-8.11.2020

Wszyscy święci i święte Boże, módlcie się za nami.

W kościele obowiązują obostrzenia związane z pandemią – prosimy o ich stosowanie. Spowiedź św. odbywa się w konfesjonale w przedsionku obok ołtarza.

Dziś przypada uroczystość Wszystkich Świętych. Prośmy o wstawiennictwo swoich świętych Patronów, byśmy zachowali wiarę i by Bóg darzył nas darami swojego Ducha.

Dziś nie będzie nabożeństwa za zmarłych na Cmentarzu Lipowym. O godz. 17:00 w kościele modlitwa różańcowa za zmarłych.

Prywatna modlitwa różańcowa o ustanie epidemii codziennie o godz. 20:30. Módlmy się także w intencji Kościoła, Ojczyzny oraz o szacunek dla życia, które jest darem Bożym. Te intencje wpisują się w inicjatywę Różaniec do Granic Nieba – informacje na plakacie w gablocie.

W poniedziałek wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych. W tym dniu nie będzie nabożeństwa na Cmentarzu Hutniczym. W tym dniu dodatkowa msza św. o godz. 9:00.

W dniach od 1-8. listopada o godz. 17:00 modlitwa różańcowa za zmarłych poleconych w wypominkach a o godz. 17:30 msza św. w tej intencji. Dziękujemy za złożone wypominki i ofiary. Składać je można do 8. listopada włącznie. Kartki wyłożone są pod chórem.

W związku z pandemią Stolica Apostolska na cały listopad udziela łaski odpustu zupełnego wiernym będącym w stanie łaski uświecającej, którzy nawiedzą cmentarz lub pomodlą się za zmarłych. Odpust ofiarować można za dusze w czyśćcu cierpiące jeden raz każdego dnia.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W czwartek – Pierwszy miesiąca – msza św. o godz. 17:30 z homilią i komunią św. pod dwiema Postaciami. Po mszy św. do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 okazja do spowiedzi pierwszo piątkowej, o godz. 17:30 msza św. z homilią i nabożeństwem Pierwszego Piątku. Informujemy, że msza św. wieczorna w każdy piątek będzie transmitowana przez TV Imperium.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej, o godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Kościół w Potrzebie.

Zachęcamy do oddania głosu na przyszłoroczny Budżet Obywatelski. Rada Osiedla Baildona prosi o głosy na projekt nr 4. Można głosować on-line lub za pomocą kart.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Niech nas broni i zachowuje od wszelkiego złego moc Chrystusa Zbawiciela i Boże błogosławieństwo.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.