Ogłoszenia duszpasterskie 8.11.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 8-15.11.2020

Czuwajcie i módlcie się, bo nie znacie dnia ani godziny.

W kościele obowiązują nowe – bardziej ścisłe obostrzenia związane z pandemią – prosimy o ich stosowanie. W Kościele może przebywać jednorazowo 40 osób!!!

Spowiedź św. odbywa się w konfesjonale w przedsionku obok ołtarza – po prawej stronie. Wejście pod obrazem Jezusa Miłosiernego

Dziś o godz. 17:00 w kościele modlitwa różańcowa za zmarłych polecanych
w wypominkach. Dziękujemy za złożone wypominki i ofiary.

Prywatna modlitwa różańcowa o ustanie epidemii codziennie o godz. 20:30. Módlmy się także w intencji Kościoła, Ojczyzny oraz o szacunek dla życia, które jest darem Bożym.

W związku z pandemią Stolica Apostolska na cały listopad udziela łaski odpustu zupełnego wiernym będącym w stanie łaski uświecającej, którzy nawiedzą cmentarz lub pomodlą się za zmarłych. Odpust ofiarować można za dusze w czyśćcu cierpiące jeden raz każdego dnia.

W środę przypada Narodowe Święto Odzyskania Niepodległości. O godz. 9:00 zapraszamy na Mszę św. w intencji naszej Ojczyzny. Nie będzie Mszy o godz. 7:00

W czwartek po mszy św. wieczornej – do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W czwartek – o 19:00 Franciszkański Zakon Świeckich zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie formacyjne on-line – szczegóły na plakacie w gablotce.

W piątek – o 17:30 Msza św. wieczorna (jak w każdy piątek) będzie transmitowana przez TV Imperium.

W tym dniu w godzinach od 17:00 do 18:00 – pobieranie miar na stroje dla dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej – w klasztorze.

Zachęcamy do oddania głosu na przyszłoroczny Budżet Obywatelski. Rada Osiedla Baildona prosi o głosy na projekt o nazwie „Monitoring” (numer wniosku – 86). Można głosować on-line lub za pomocą kart, które leżą na stoliku pod chórem. Tam też można zostawiać wypełnione karty.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Niech nas broni i zachowuje od wszelkiego złego moc Chrystusa Zbawiciela i Boże błogosławieństwo.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.