Ogłoszenia duszpasterskie 15.11.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 15-22.11.2020

Nie potrzeba wam, bracia, pisać o czasach i chwilach. Sami bowiem dokładnie wiecie, że dzień Pański przyjdzie jak złodziej w nocy.

W kościele obowiązują obostrzenia sanitarne. Wewnątrz jednorazowo może przebywać 40 osób!!!

Spowiedź św. odbywa się w konfesjonale w prawym przedsionku obok ołtarza.

Dziękujemy za wspólną modlitwę za poleconych zmarłych. Dziękujemy również za ofiary złożone na ten cel.

W związku z pandemią Stolica Apostolska na cały listopad udziela łaski odpustu zupełnego wiernym będącym w stanie łaski uświecającej, którzy nawiedzą cmentarz lub pomodlą się za zmarłych. Odpust ofiarować można za dusze w czyśćcu cierpiące jeden raz każdego dnia.

Prywatna modlitwa różańcowa o ustanie epidemii codziennie o godz. 20:30. Módlmy się także w intencji Kościoła, Ojczyzny oraz o szacunek dla życia, które jest darem Bożym.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

Od godz. 19:00 spotkanie formacyjne on-line dla Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i wszystkich chętnych na – szczegóły na plakacie w gablocie.

W piątek – o godz. 17:30 msza św. transmitowana przez TV Imperium.

W sobotę o godz. 7:00 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Odbędzie się zbiórka do puszek na witraże.

Dziękujemy wszystkim, którzy oddali swój głos na przyszłoroczny Budżet Obywatelski. Do piątku oddano 850 głosów z czego 363 głosy na wskazany projekt – Monitoring punktowy.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Niech nas broni i zachowuje od wszelkiego złego moc Chrystusa Zbawiciela.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.