Ogłoszenia duszpasterskie 6.12.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 6-13.12.2020

Oto wasz Bóg! Oto Pan Bóg przychodzi z mocą i ramię Jego dzierży władzę. Oto Jego nagroda z Nim idzie i przed Nim Jego zapłata.

Spowiedź św. odbywa się w konfesjonale w prawym przedsionku obok ołtarza.

Dziś zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie. Pod chórem do nabycia są wigilijne świece Caritas duże 13 zł, małe 6 zł, kartki świąteczne oraz opłatki wigilijne – dziękujemy za ofiary złożone przy tej okazji. O godz. 17:00 Nieszpory Adwentowe.

Radzie Osiedla Baildona dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu odwiedzin św. Mikołaja dla Parafian i naszych Gości.

Do skarbony pod chórem złożyć można ofiarę na choinki i kwiaty do Szopki.

Prywatna modlitwa różańcowa o ustanie epidemii, w intencji Kościoła, Ojczyzny oraz o szacunek dla życia, które jest darem Bożym codziennie, o czym przypomina dzwon o godz. 20:00.

Roraty w Adwencie od poniedziałku do soboty o godz. 7:00. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych. Zachęcamy dzieci do robienia dobrych uczynków i zapisywania ich na sercach, z których losujemy figurę Matki Bożej i nagrody. Ze względu na pandemię nie ma śniadań adwentowych. Zwracamy się z prośbą i dziękujemy za przyniesione drobne, podzielne słodycze, którymi codziennie częstujemy dzieci. W Adwencie zbieramy grosze, które przeznaczymy na cele charytatywne.

W Adwencie msze św. wieczorne od poniedziałku do czwartku są recytowane.

We wtorek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. O godz. 11:30 msza św. a następnie od godz. 12:00-13:00 Godzina Łaski – Adoracja Najświętszego Sakramentu spędzona z Maryją.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. O godz. 19:00 spotkanie on-line dla FZŚ i RMF.

W piątek msza św. wieczorna transmitowana przez TV Imperium. O godz. 18:30 spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych. Obecna będzie pani, która pobierze zaległe miary na stroje komunijne.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę o godz. 11:30 msza św. z udziałem FZŚ.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Oczekując Pana, starajmy się, aby On nas znalazł bez plamy i skazy – w pokoju.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.