Ogłoszenia duszpasterskie 21.02.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 21-28.02.2021

Czas się wypełnił i bliskie jest królestwo Boże. Nawracajcie się i wierzcie w Ewangelię.

Dziś o godz. 16:45 nabożeństwo Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Przypominamy, że za udział w nabożeństwach pasyjnych Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali zyskać można odpust zupełny. Pod chórem zbiórka do puszek na cele inwestycyjne – dziękujemy za wszelkie ofiary.

W okresie Wielkiego Postu od poniedziałku do piątku dodatkowa msza św. o godz. 9:00. Zachęcamy do częstszego udziału we Mszy św. i Komunii św.

Powracamy do spowiadania w konfesjonale pod chórem.

W czwartek po mszy św. wieczornej do godz. 19:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po mszy św. o godz. 9:00 i o godz. 18:00. Msza św. o godz. 17:30 transmitowana jest przez TV Imperium. O godz. 18:30 spotkanie rodziców dzieci komunijnych – proszę o uiszczenie opłat i złożenie dokumentów.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę przypada 30. dzień po śmierci o. Hugolina. Kilka dni przed nią ofiarował dla naszej parafii 60 egz. swojej ostatniej książki, którą zamierzał zaproponować nam, gdy przyjedzie do nas z kazaniem, a uzyskane fundusze przeznaczyć na witraże. W najbliższą sobotę o godz. 17:30 pragniemy ofiarować od naszej parafii mszę św. za + o. Hugolina. Po mszach św. niedzielnych będzie okazja nabyć jego książkę p.t. „Wyznanie wiary Kościoła jako program mojego życia chrześcijańskiego”, a fundusze ze sprzedaży rozdysponować według woli o. Profesora. Cena książki 20 zł. W przyszłą niedzielę też odbędzie się ogólnopolska zbiórka do puszek dla dzieci Afryki.

Informujemy, że ze względu na obostrzenia epidemiologiczne, wielkopostne nauki przedmałżeńskie w pełnym zakresie, odbędą się we wtorek 9. marca 2021 r. w kościele św. Jerzego w Gliwicach-Łabędach przy ul. Radosnej 2 od godziny 19:00. Koszt 35 zł. od osoby. Zapisy u pani Agnieszki pod wskazanym numerem telefonu: 510 793 017.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Niech Boża łaska uzdalnia nas do podjęcia i trwania na drodze nawrócenia.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.