Ogłoszenia duszpasterskie 6.06.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 6-13.06.2021

Bóg Zbawicielem, pełnym miłosierdzia.

Dziś zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej.

Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku połączone są ze mszą św. wieczorną, w soboty i niedziele o godz. 17:00.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W czwartek po mszy św. wieczornej i nabożeństwie błogosławieństwo wianków. O godz. 20:00-21:00 modlitwa uwielbienia przed uroczystością odpustową prowadzona przez zespół z Bojkowa.

W piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – odpust w naszej parafii. Z homilią gościć będziemy o. Waldemara Polczyka. Msze św. w tym dniu o godz. 9:00 i 17:30 z procesją wokół kościoła. Na mszę św. wieczorną zapraszamy poczty sztandarowe, mężczyzn do baldachimu i latarni, dzieci w strojach komunijnych, Parafian i Gości. W tym dniu kancelaria nieczynna.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę o godz. 16:45 fatimskie nabożeństwo różańcowe z procesją z figurą Matki Bożej. Prosimy o kwiaty do ozdobienia figury, które można przynieść do południa w sobotę. O godz. 17:30 msza św. z udziałem członków FZŚ i RMF.

Informujemy, że dzięki życzliwości twórców aplikacji Drogowskaz.org jesteśmy na niej dostępni jako parafia. Aplikacja służy wyszukiwaniu kościołów, mszy świętych, spowiedzi, nabożeństw. Zawiera podstawowe informacje o parafii. Dzięki opcji „Mój kościół” umożliwia bezpośredni kontakt z parafią dzięki powiadomieniom wysyłanym bezpośrednio na telefony komórkowe. Wykorzystując lokalizację GPS umożliwia znajdowanie najbliższych kościołów, czy mszy świętych w wielu miejscach kraju. Zapraszamy do pobrania aplikacji Parafian i naszych Gości, by służyła podczas wakacji i nie tylko. Więcej informacji na plakacie w gablocie i na naszej stronie.

Prosimy, by w kościele zachowywać dystans oraz zakrywać usta i nos.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Niech Bóg okazuje nam swoją miłosierną Miłość, która swe źródło ma w Najświętszym Sercu Pana Jezusa.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.