Ogłoszenia duszpasterskie 20.06.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 20-27.06.2021

Chwalmy na wieki miłosierdzie Pana.

Dziś zbiórka do puszek na inwestycje w naszym kościele. Serdecznie dziękujemy za wszelkie ofiary składane na ten cel.

Nabożeństwa czerwcowe od poniedziałku do piątku połączone są ze mszą św. wieczorną, w soboty i niedziele o godz. 17:00.

Spotkanie dla katechumenów przed sakramentem bierzmowania w poniedziałek lub we wtorek w kościele po nabożeństwie czerwcowym ok. godz. 18:15.

W poniedziałek przypada uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła. Miało to miejsce w 2009 roku. Serdecznie zapraszamy parafian, budowniczych i dobrodziejów na godz. 17:30 na mszę św. dziękczynną Bogu za dar naszego kościoła.

W środę o godz. 7:00 msza św. z okazji zakończenia roku szkolnego i katechetycznego. z indywidualnym błogosławieństwem na szczęśliwy czas rozpoczynających się wakacji.

W czwartek o godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. W tym dniu w imieniu Rady Osiedla i Parafii zapraszamy na biesiadę połączoną z zabawą taneczną i innymi atrakcjami, która odbędzie się w naszym ogrodzie. Rozpoczęcie o godz. 18:30 zakończenie o godz. 23:00.

W przyszłą niedzielę kolekta przeznaczona na Stolicę Apostolską – Świętopietrze.

Z dniem dzisiejszym zniesiona zostaje dyspensa zwalniająca wiernych z obowiązku uczestnictwa w niedzielnej lub świątecznej mszy św. Treść dekretu Biskupa Gliwickiego zamieszczona jest w Gazetce Parafialnej, którą polecamy oraz wywieszona w gablocie.

Niech Bóg się zmiłuje nad nami i nam błogosławi.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.