Ogłoszenia duszpasterskie 29.08.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 29.08-5.09.2021

Przyjmijcie w duchu łagodności zaszczepione w was Słowo, które ma moc zbawić dusze wasze.

Dziś nie będzie nabożeństwa popołudniowego.

Jeszcze w tym tygodniu kancelaria czynna będzie tylko w piątek w stałych godzinach.

Przez cały wrzesień od poniedziałku do piątku o godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. Modlić się pragniemy do Jezusa obecnego w Eucharystii o łaskę wiary i wytrwałej miłości w naszych rodzinach.

W środę imieniny obchodzi i o modlitwę prosi o. Bronisław. Msza św. w jego intencji będzie odprawiona w poniedziałek 6. września o godz. 17:30.

W czwartek – Pierwszy miesiąca –o godz. 17:30 msza św. z homilią i komunią św. pod dwiema Postaciami oraz w int. o. Tobiasza, który w tym dniu obchodzi imieniny i prosi o modlitwę.

W piątek – Pierwszy miesiąca – o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi pierwszopiątkowej. O godz. 17:30 msza św. z intencją zbiorową, homilią i nabożeństwem do Serca Pana Jezusa.

W sobotę – Pierwszą miesiąca – o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 7:00 msza św. w int. Róż Różańcowych a następnie modlitwa różańcowa i zmiana tajemnic. Od godz. 8:00 odwiedziny chorych (o. Augustyn, o. Igor).

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Prosimy, aby w kościele zachowywać stosowny do miejsca strój.

Niech Boże błogosławieństwo towarzyszy wszystkim w szczęśliwych powrotach z wakacji.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.