Ogłoszenia duszpasterskie 5.09.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 5-12.09.2021

Kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z powodu Mnie i Ewangelii, zachowa je

Dziś o godz. 17:00 nieszpory niedzielne.

Przez cały wrzesień od poniedziałku do piątku o godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. W łączności z Międzynarodowym Kongresem Eucharystycznym obchodzonym w Budapeszcie modlić się pragniemy do Jezusa obecnego w Eucharystii o wiarę i miłość w naszych rodzinach.

Kancelaria parafialna od tego tygodnia czynna będzie we wtorki, środy i piątki w stałych godzinach.

W poniedziałek o godz. 17:30 msza św. w int. o. Bronisława z racji minionych imienin.

W środę o godz. 7:00 pierwsza msza św. szkolna. Zapraszamy dzieci, młodzież i nauczycieli. modlić się będziemy o dary Ducha Świętego na nowy Rok Szkolny i Katechetyczny. Po mszy św. poświęcimy przybory szkolne i udzielimy indywidualnego błogosławieństwa.

W piątek o godz. 17:30 msza św. dziękczynna za Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę. Zapraszamy do udziału Pielgrzymów Pieszych, Duchowych i Sympatyków Pielgrzymki. Nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa połączone ze mszą św. wieczorną.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. W tym dniu na Górze św. Anny obchody kalwaryjskie i procesja ze świecami. Zapisy dla chętnych na wyjazd w zakrystii do czwartku.

W przyszłą niedzielę kolekta na Stolicę Apostolską. O godz. 17:30 msza św. z udziałem członków FZŚ i RMF.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Uwielbiajmy Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie i prośmy o łaskę pokoju w naszych sercach, rodzinach i dla całego świata.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.