Ogłoszenia duszpasterskie 12.09.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 12-19.09.2021

Jeśli ktoś chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje.

Dziś przypada wyczekiwany dzień beatyfikacji Sług Bożych kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej. Kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską. O godz. 17:00 nieszpory niedzielne.

Przez cały wrzesień od poniedziałku do piątku o godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św. Do Jezusa obecnego w Eucharystii zanosimy modlitwy prosząc o wiarę i miłość w naszych rodzinach.

W poniedziałek o godz. 18:00 różańcowe nabożeństwo fatimskie z procesją. Prosimy o kwiaty do figury Matki Bożej, które można przynieść w poniedziałek do godz. 11:00.

We wtorek przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Z tej racji dziękuję wszystkim, którzy troszczą się i piękno krzyża przydrożnego i misyjnego.

W środę przypada wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. O godz. 7:00 msza św. szkolna. O godz. 17:30 msza św. dziękczynna za dar beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego i matki Elżbiety Czackiej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy za wstawiennictwem nowych błogosławionych.

W piątek nabożeństwo ku czci Serca Pana Jezusa połączone ze mszą św. wieczorną.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na nasze inwestycje.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Błogosławieni Stefanie i Elżbieto wstawiajcie się u Boga za nami, naszymi Rodakami i za naszą Ojczyzną.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.