Ogłoszenia duszpasterskie 10.10.2021

Ogłoszenia duszpasterskie 10-17.10.2021

Niechaj nas zawsze Pan Bóg błogosławi.

Dziś z okazji XXI Dnia Papieskiego zespół Caritas rozprowadza kremówki pakowane po dwie i cztery sztuki po 5 zł za sztukę. Zbierane są także ofiary do puszki na Dzieło Nowego Tysiąclecia wspierające zdolną młodzież z ubogich rodzin.

Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna – modlić się będziemy w int. nauczycieli i wychowawców. O godz. 18:00 ostatnie w tym roku fatimskie nabożeństwo różańcowe z procesją. Prosimy o kwiaty do figury Matki Bożej.

W czwartek o godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

W sobotę przypada uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej Patronki Śląska i naszej Prowincji. O godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na inwestycje.

Informujemy, że od rozpoczynającego się tygodnia przyjmujemy intencje mszalne na 2022 rok. Prosimy o rezerwację jubileuszy i rocznic rodzinnych.

Pod chórem wyłożone SA karty na wypominki. Za poleconych zmarłych modlić się będziemy w dniach od 2. do 8. listopada przed i podczas mszy św. wieczornych.

Informujemy, że jako wyraz podziękowania za beatyfikację kard. Stefana Wyszyńskiego i matki Róży Czackiej

– dziś o godz. 17:00 w kościele Świętej Rodziny przy ul. Chorzowskiej odbędzie się koncert poetycko-refleksyjny „Czas to miłość” – info na plakacie w gablocie;

– w sobotę 16. października o godz. 19.00 w kościele Chrystusa Króla odbędzie się koncert „Imię wolności” w wykonaniu aktorów Polskiego Teatru Historii. Serdecznie zapraszamy. Wstęp wolny.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Święty Janie Pawle II i święta Jadwigo Śląska orędujcie za nami u Boga, by trwała w nas wiara, nadzieja i miłość i by zachowana była łaska pokoju.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.