Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 25.11-2.12.2012

Królestwo jest łaską, miłością Boga do świata, dla nas źródłem spokoju i ufności.

Lęki, strapienia i koszmary znikną, gdyż Królestwo Boże jest pośród nas w Osobie Jezusa Chrystusa.

(bł. Jan Paweł II).

Jeszcze dziś na godz. 17:00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Chrystusa Króla. Nabożeństwa w tym tygodniu: wtorek o godz. 18:00 ku czci św. Antoniego, piątek o godz. 18:00 do N.S.P.J., sobota o godz. 6:30 Godzinki o N.M.P., o godz. 7:30 różaniec i zmiana tajemnic różańcowych, a po mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci N.M.P. – serdecznie zapraszamy.

Dziś o godz. 18:30 trzecie spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

We wtorek o godz. 18:30 posiedzenie Rady Parafialnej oraz Parafialnego Zespołu „Caritas”.

Obowiązkowe spotkania dla katechumenów w tym tygodniu: pierwszy rok w poniedziałek 26 listopada o godz. 18:30, trzeci rok w czwartek 29 listopada o godz. 18:30.

W czwartek o godz. 17:30 ostatnia w tym roku msza św. szkolna. Prosimy, by Rodzice przypomnieli o niej dzieciom i młodzieży.

W czwartek 29. listopada od godz. 17:00 w pomieszczeniach z tyłu klasztoru wydawać będziemy żywność z pomocy unijnej. Uprawnionych prosimy o zgłaszanie się z wózkiem.

W sobotę 1. grudnia od godz. 8:00 odwiedziny chorych. Zachęcamy do zgłaszania chorych, którzy od dłuższego czasu nie mają możliwości przystąpienia do spowiedzi św i uczestniczenia we mszy św.

Zapraszamy chłopców do grupy ministrantów a dziewczęta do grupy Dzieci Maryi. Spotkania dla nich w soboty: Marianki o godz. 10:00, ministranci o godz. 11:00.

W dzisiejszym numerze Gazetki Parafialnej dekret Biskupa gliwickiego o odpustach w Roku Wiary. W Gościu Niedzielnym o idei 12 ołtarzy z Najświętszym Sakramentem, o połączeniu polityki i wiary oraz darmowy kalendarz na 2013 rok – czasopisma do nabycia przed kościołem – zachęcamy do lektury.

Wszystkim naszym Parafianom i Gościom dziękujemy za modlitwy, ofiary i kwiaty. Na rozpoczynający się tydzień niech Bóg Wam wszystkim błogosławi.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.