Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 20-27.10.2013

Wszyscy jesteśmy posłani na drogi świata, aby kroczyć z naszymi braćmi, wyznając i świadcząc o naszej wierze w Jezusa Chrystusa i będąc głosicielami Jego Ewangelii (papież Franciszek).

Dziś przypada Niedziela Misyjna rozpoczynająca Tydzień Misyjny. Kolekta przeznaczona jest na dzieła misyjne Kościoła. Dziś odbywa się liczenie wiernych. O godz. 16:00 druga nauka dla narzeczonych. O godz. 17:00 nabożeństwo różańcowe – serdecznie zapraszamy do modlitwy różańcowej od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w soboty i niedziele o godz. 17:00.

W piątek o godz. 17:30 msza św. szkolna dla dzieci i młodzieży gimnazjalnej. Po nabożeństwie różańcowym spotkanie RMF-u.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 10:00 spotkanie dla młodszej grupy Dzieci Maryi. Nie będzie spotkania dla ministrantów. O godz. 17:00 nauka dla rodziców i chrzestnych przed sakramentem chrztu św.

W przyszłą niedzielę udzielimy sakramentu chrztu św. O godz. 16:00 trzecia nauka dla narzeczonych.

Parafianom i naszym Gościom składamy serdeczne podziękowanie za ich ofiarność na rzecz chrześcijan w Syrii, jak również na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia. Przeprowadzone zbiórki pieniędzy spotkały się z niezwykłą życzliwością.

Kancelaria w tym tygodniu czynna według planu.

Wypominki można składać w kancelarii i zakrystii. Modlitwy i msze św. za poleconych zmarłych odbywać się będą od 2-8. listopada.

Przed kościołem do nabycia są znicze Caritas oraz kartki świąteczne z naszą stajenką betlejemską. Okazja do ich nabycia będzie również w przyszłą niedzielę oraz w kancelarii.

Polecamy również Gazetkę parafialną i tygodnik Gość Niedzielny, w którym o misjach Kościoła oraz o modlitwie fatimskiej papieża Franciszka – zachęcamy do lektury.

Parafianom i Gościom dziękujemy za modlitwy, ofiary i kwiaty, a w rozpoczynającym się tygodniu misyjnym zachęcamy do świadczenia chrześcijańskim sposobem życia.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.