Ogłoszenia duszpasterskie 22.12.2019

Ogłoszenia duszpasterskie 22-29.12.2019

Pan sam da wam znak: Oto Panna pocznie i porodzi Syna, i nazwie Go imieniem Emmanuel.

Dziś pod chórem do nabycia podwójny numer Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł z modlitwami Wigilijnymi, Gazetka Parafialna z planem Kolędy i życzeniami świątecznymi dla Parafian i Gości, opłatki wigilijne, świece Caritas, pierniki i karty świąteczne. Po mszy św. o godz. 11:30 przed kościołem spotkanie świąteczne. Zapraszają Parafia i Rada osiedla Baildona. O godz. 17:00 Nieszpory Adwentowe.

Roraty do wtorku włącznie o godz. 6:30. We wtorek podsumowanie i rozdanie nagród.

Spowiedź św.: w poniedziałek 6:30-7:00 oraz 17:00-19:00

we wtorek 6:30-9:30 oraz 14:00-15:00.

We wtorek Wigilia Narodzenia Pańskiego przypominamy o zachowaniu tradycyjnej wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych i chrześcijańskiego charakteru wieczerzy wigilijnej. O godz. 15:00 nabożeństwo wprowadzenia Dzieciątka do stajenki Betlejemskiej. Z przedstawieniem wystąpią Dzieci Maryi. Nie będzie mszy św. o godz. 17:30. Pasterka o godz. 22:00. Zapraszamy Parafian, Gości oraz poczty sztandarowe. Kolekta przeznaczona jest na Fundusz Ochrony Życia.

W środę uroczystość Narodzenia Pańskiego msze św. w porządku niedzielnym. O godz. 17:00 nieszpory kolędowe.

W czwartek drugi dzień świąt. Msze św. w porządku niedzielnym. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego. Zbiórka do puszek na KUL.

W piątek święto św. Jana, apostoła i ewangelisty. Podczas mszy św. błogosławieństwo wina ku jego czci.

W sobotę święto św. Młodzianków, męczenników z Betlejem. O godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej. O godz. 10:00 nabożeństwo przy żłóbku dla dzieci i młodzieży z indywidualnym błogosławieństwem.

W przyszłą niedzielę przypada święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa. Modlić się będziemy o świętość dla naszych rodzin.

W tym tygodniu i do zakończenia Kolędy nabożeństwo piątkowe będzie połączone ze mszą św. a kancelaria czynna będzie tylko w piątki w godzinach 8:00-9:00.

Do skarbony pod chórem złożyć można ofiarę na choinki i kwiaty do Szopki.

Niech czas zbliżającego się wieczoru wigilijnego oraz świąt napełnia nas pokojem i łaską, byśmy mogli się nimi dzielić z bliskimi.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.