Msze św. podczas zagrożenia epidemicznego

Drodzy Parafianie i Goście

W duchu posłuszeństwa Biskupowi Diecezjalnemu, władzom państwowym, które mocno troszczą się o powstrzymanie skutków pandemii oraz dla dobra nas wszystkich, od niedzieli do odwołania zawieszamy celebracje Mszy św. z udziałem ludu.

Przypominamy o udzielonej dyspensie od obowiązku udziału w niedzielnej Mszy św. oraz o możliwości uczestniczenia w Eucharystii za pośrednictwem środków społecznego przekazu.

Zaplanowane intencje mszalne zostaną odprawione w danym dniu przez miejscowych duszpasterzy we Mszach św. bez udziału wiernych.

Kościół nasz będzie otwarty dla wiernych od niedzieli 15. marca od godz. 9:00 do 12:00. W tym czasie będzie okazja do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu w ciszy i przyjęcia sakramentu pokuty.

Jednorazowo w kościele nie może przebywać więcej niż 50 osób.

Uroczystości pogrzebowe będą ograniczone do stacji przy grobie na cmentarzu.

Zachęcamy do codziennej modlitwy w łączności duchowej z miejscowymi duszpasterzami, którzy w tych dniach o godz. 20:30 gromadzić się będą na wspólnej modlitwie różańcowej zakończonej Apelem Jasnogórskim.

Zasady obowiązują do odwołania.

Wasi duszpasterze.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.