Ogłoszenia duszpasterskie 25.10.2020

Ogłoszenia duszpasterskie 25.10-1.11.2020

Przyjmując słowo pośród wielkiego ucisku, z radością Ducha Świętego, stawajcie się naśladowcami Pana, okazując się wzorem dla wszystkich.

Od dziś w kościele obowiązują nowe obostrzenia związane z pandemią. Prosimy o zakrywanie nosa i ust oraz zachowanie dystansu – jedna osoba na 7 metrów kwadratowych – razem 100 osób. Spowiedź św. odbywa się w konfesjonale otwartym w przedsionku z prawej strony ołtarza.

Modlitwa różańcowa w październiku codziennie od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty i niedziele o godz. 17:00. Prywatna modlitwa różańcowa o ustanie epidemii codziennie o godz. 20:30.

W środę o godz. 7:00 msza św. szkolna.

W czwartek o godz. 20:00-21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu z okazją do spowiedzi św.

W piątek o godz. 17:30 msza św. dziękczynna za sakrament bierzmowania. Serdecznie zapraszamy nowo bierzmowanych i ich świadków.

W sobotę o godz. 6:30 Godzinki ku czci Matki Bożej.

W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu z powodu pandemii nie będzie nabożeństwa za zmarłych na Cmentarzach Lipowym i Hutniczym.

Z powodu pandemii nie odbywają się spotkania grup parafialnych. Dla niektórych grup wprowadzone będą spotkania on-line.

Pod chórem wyłożone są kartki na wypominki. Modlitwy i msze św. za poleconych zmarłych odbywać się będą od 2. do 8. listopada.

Przyjmujemy intencje mszalne na 2021 rok. Prosimy o rezerwację terminów jubileuszy i rocznic rodzinnych. Są jeszcze wolne intencje na ten rok. Informujemy, że ofiarę za intencję mszalną należy złożyć przed odprawieniem mszy św. Intencje bez ofiary traktujemy jako rezerwację.

Dziękujemy za ofiary złożone na witraże w kwocie 2326,03 zł.

Polecamy Gazetkę Parafialną.

Niech nas broni i zachowuje od wszelkiego złego moc Chrystusa Zbawiciela i Boże błogosławieństwo.

You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.